חדשות ועד הרבנים

“זה לא אנחנו – זה אבי היתומים”, חוזרים בועד הרבנים ואומרים לכל אותם המון טלפונים נרגשים של תורמים לחתונות היתומים שזכו במהרה לישועה לה הם ציפו… למשל סיפורה של שולמית מירושלים שכותבת: תוך שבוע זכינו לשמחה!

המשך קריאה >

חשבתם שהדין נחתם הכל סגור? בזאת חנוכה עוד אפשר לשנות! באה תפילת הכהנים על תורמי ועד הרבנים בזאת חנוכה ומחוללת נפלאות. הופכת גזר דין לטובה, מביאה רפואות, מרעיפה שמחות, משפיעה ישועות… זאת חנוכה הוא יום של שיאי הניסים!

המשך קריאה >

אצל גדולי הדור- הדלקת נרות חנוכה והצדקה של ועד הרבנים באים בנשימה אחת. הם אישית דואגים שהקופה תעמוד הכן, ותורמים סכום נאה בכל ערב מימי החנוכה. ואחר כך – הם מבקשים את רשימת התורמים, ומתפללים עלינו. עליך! על כל אחד ואחד מהשותפים בצדקה הגדולה בעולם, נישאת תפילה אישית, מלאה אהבה והערכה.

המשך קריאה >
י"ט כסלו התשע"ט 27.11.2018

זה יתחיל ביום זאת חנוכה תשע”ט וימשיך עד חנוכה תש”פ.
מתי תהיה הפעם הבאה? איש אינו יכול לצפות, ובכל מקרה – אנחנו זקוקים לתפילות עכשיו, כעת מיד!
גדולי הדור יוצאים מגדרם ונוטלים על עצמם משימה ענקית – להביא לנו ישועה, ואנחנו לא מוכנים להתמהמה רגע! אין אף אחד ש’מסודר’ מעתה ועד עולם ויכול לומר כי אלף תהילים עם תפילת גדולי הדור מיותרים לו…
בחנוכה תשע”ט אנחנו זוכים בישועה…

המשך קריאה >
י"ז כסלו התשע"ט 25.11.2018

אמא צעירה בת שלושים וחמש סיעודית כמו זקנה בת תשעים. לא יכולה לקום לא עוברת מכסא הגלגלים למיטה לבדה. לא לאכול לבד לא להדיח כוס, לא למרוח סנדוויץ’ או להעמיד מכונה.
בן השנתיים מטפס עליה ומבקש לשתות. הטיטול שלו ספוג והיא כל כך משתוקקת לקום ולטפל בו.
אפשר לא להכניס עוזרת לבית הזה, מישהי שתבוא כל יום, תאסוף פריטי לבוש ותארגן כביסות, תטאטא את הלכלוך ותבשל משהו חם לצהריים? אפשר לא להעניק לאשה האומללה הזו, צעירונת כל כך – טיפולי פיזיותרפיה מיוחדים שיתנו לילדים עוד קצת אמא?
איך נבחר?

המשך קריאה >