חדשות ועד הרבנים

“זה לא אנחנו – זה אבי היתומים”

ט"ו אדר א' התשע"ט 20.02.2019

“זה לא אנחנו – זה אבי היתומים”, חוזרים בועד הרבנים ואומרים לכל אותם המון טלפונים נרגשים של תורמים לחתונות היתומים שזכו במהרה לישועה לה הם ציפו… למשל סיפורה של שולמית מירושלים שכותבת: תוך שבוע זכינו לשמחה!

.

“זה לא אנחנו – זה אבי היתומים” – חוזרים בועד הרבנים ואומרים לכל אותם המון טלפונים נרגשים של תורמים לחתונות היתומים שזכו במהרה לישועה לה הם ציפו.

.

למשל סיפורה של שולמית מירושלים שכותבת לנו: תוך שבוע זכינו לשמחה! שיחו בכל נפלאותיו – בחנוני נא בזאת: ביום שישי האחרון תרמתי 250 ש”ח לחתונות היתומים בחודש אלול, וביום התרומה שלחתי את שם בני לישועה בשידוך. ולא יאומן כי יסופר: תוך שבוע זכינו לשמחה גדולה בביתנו באירוסי בננו החתן שיחי’! יה”ר שיהיה בנין עדי עד. (ניתן לפרסם בלי שם), בברכת המצווה שולמית כ. ירושלים

.

והסיפורים המרגשים האלו מגיעים בכמויות, בכל פעם שיוצאים בועד הרבנים בקמפיין חתונות יתומים נוסף, ובאמת שבכל פעם אבי היתומים, זה שמנהל את הכל, הוא אף פעם לא מאכזב ודואג לאלו שדואגים ליתומים שלו.

.

כעת שוב פעם 32 חתונות מחכות, ואבי יתומים מבקש עבורם ומבטיח לפתוח לנו דלת. כל דמעה של יתום שנמחה- היא פתח נוסף לישועה. לא בחינם השם שולח ישועות – והרבה! לשותפים בהכנסת חתנים וכלות יתומים. לא לחינם…

.

ישועות ממתינות לכם מאחורי הדלת, מקופלות באותם המון פתקים קטנים ומאושרים וכרוכות ב-32 חתונות יתומים. דמעות צער ודמעות אושר, דמעות הודיה וניגון של חופה.

.
קריאה זו ספוגה בדמעות. דמעות יתומים נוגעות בדמעות אושר. דמעות התרגשות של חופה וגעגוע – עם דמעות התרגשות של אלו שתרמו וזכו לראות ישועת השם עין בעין.

.
ישועות דופקות על דלת הבית. פתחו להם- – –

.

 תורמים כעת לאותם 32 יתומים שיזכו להתחתן בכבוד, וזוכים

.

.

 נא לציין עבור קרן 4777

.

כמו כן ניתן למסור שמות לתפילת כ”ק מרן האדמו”ר מרחמיסטריווקא שליט”א בליזענסק