חדשות ועד הרבנים

אשריכם תורמי ועד הרבנים.
.

זכיתם לתפילה נדירה ומרטיטה ביום הנשגב והמסוגל “תענית אסתר” בקברי מרדכי ואסתר שבשושן הבירה, כיום המדאן שבאירן, שלוחי ועד הרבנים יצאו לדרכם כשבידם רשימת השמות שלכם, תורמים נכבדים, ורשימת הבקשות האישיות.

המשך קריאה >

הם עושים דרך ארוכה, אבל בסוף הם באים ליעד, הם מוציאים חבילת פתקים מודפסים בעברית, למעלה הכותרת ועד הרבנים לעניני צדקה, ומתחת לזה כל השמות והבקשות המיוחדות ששלחתם, כל שם ושם מוזכר, כל בקשה ובקשה, זה הזמן לישועה על טבעית, כבימים ההם בזמן הזה, מי שענה למרדכי ואסתר בשושן הבירה הוא יעננו, הזדמנות נדירה שאסור להחמיץ

המשך קריאה >
ט"ו אדר א' התשע"ט 20.02.2019

“זה לא אנחנו – זה אבי היתומים”, חוזרים בועד הרבנים ואומרים לכל אותם המון טלפונים נרגשים של תורמים לחתונות היתומים שזכו במהרה לישועה לה הם ציפו… למשל סיפורה של שולמית מירושלים שכותבת: תוך שבוע זכינו לשמחה!

המשך קריאה >

חשבתם שהדין נחתם הכל סגור? בזאת חנוכה עוד אפשר לשנות! באה תפילת הכהנים על תורמי ועד הרבנים בזאת חנוכה ומחוללת נפלאות. הופכת גזר דין לטובה, מביאה רפואות, מרעיפה שמחות, משפיעה ישועות… זאת חנוכה הוא יום של שיאי הניסים!

המשך קריאה >

אצל גדולי הדור- הדלקת נרות חנוכה והצדקה של ועד הרבנים באים בנשימה אחת. הם אישית דואגים שהקופה תעמוד הכן, ותורמים סכום נאה בכל ערב מימי החנוכה. ואחר כך – הם מבקשים את רשימת התורמים, ומתפללים עלינו. עליך! על כל אחד ואחד מהשותפים בצדקה הגדולה בעולם, נישאת תפילה אישית, מלאה אהבה והערכה.

המשך קריאה >